Terminal samoobsługowy

Terminale samoobsługowe dla kierowców dedykowane do systemów ważenia pojazdów


STX 5000

samoobsługowy TERMINAL
dla kierowców

Samoobsługowy terminal STX 5000 wyposażony jest w czytelny wyświetlacz TFT o bardzo dużej jasności umożliwiający pracę nawet w ostrym słońcu. Klawiatura alfanumeryczna montowana na terminalu posiada duże przyciski ułatwiające wpisywanie tekstu przez użytkownika. Terminal STX 5000 może zostać wyposażony w przemysłową drukarkę kwitów wagowych oraz interkom do kontaktów z obsługą wagi (dźwięk jakości HD).


STX 4000

samoobsługowy TERMINAL
dla kierowców

Samoobsługowy Terminal STX 4000 jest wyposażony w wyświetlacz LCD, czytnik kart RFID oraz klawiaturę alfanumeryczną. W daszku osłaniającym klawiaturę montowane jest oświetlanie LED do pracy w nocy. Terminal STX 4000 posiada możliwość wydruku kwitów wagowych oraz sterowania urządzeniami zewnętrznymi (sygnalizatory, szlabany, itp.).

STX 5000C

Terminal mobilny

Mobilny terminal STX 5000C wyposażony jest w czytelny wyświetlacz TFT o bardzo dużej jasności umożliwiający pracę nawet w ostrym słońcu. Klawiatura numeryczna montowana na terminalu posiada duże przyciski ułatwiające obsługę użytkownikowi. Terminal STX 5000C może zostać zamontowany na wózkach widłowych i ładowarkach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.