Integracje oprogramowania

Firma GS-Software specjalizuje się w integrowaniu oprogramowania wagowego z systemami nadrzędnymi.

W wielu przedsiębiorstwa waga stanowi o zyskach firmy (np. w kopalniach, żwirowniach, skupach metali, rozlewniach gazu, itp.). Przebieg ważenia powinien być wnikliwie przeanalizowany od momentu awizacji do momentu wydania/przyjęcia towaru. Integracja oprogramowania pozwala na ściślejszą kontrolę ważeń oraz eliminuje zbędny obieg dokumentów pomiędzy systemem nadrzędnym a systemem wagowym.

Firma nasza specjalizuje się w integrowaniu systemów wagowych z systemami klasy ERP.


Dział IT w przedsiębiorstwa posiadających wiele oddziałów niejednokrotnie boryka się z problemem posiadania oprogramowania do wag pochodzącego od różnych producentów. Ujednolicenie programów często nie jest proste z uwagi na różną specyfikę każdego oddziału.

Firma nasza specjalizuje się w rozwiązywaniu tego typu problemów. Wśród naszych klientów znajdują się bardzo duże firmy, dla których przeprowadziliśmy proces ujednolicania oprogramowania wagowego (min. GASPOL, BarterGAZ, STENA Recycling, MotaEngil i inne).

Często popełnianym błędem jest przekazanie problemu obsługi wag firmie informatycznej wdrażającej system ERP

Oprogramowanie do ważenia jest specyficzne - musi być proste, niezawodne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Chętnie doradzimy jak sprawnie przeprowadzić proces integracji oprogramowania.

Dlatego chętnie zmodyfikujemy program lub zbudujemy system ważenia w taki sposób aby stał się dla Państwa maksymalnie użyteczny

Firma GS Software zrealizowała wiele projektów polegających na integracji systemów ważenia z systemami nadrzędnymi. W naszym portfolio znajdują się duże instalacje łączące kilkadziesiąt oddziałów danej firmy oraz skomplikowane metody ważenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tematem integracji systemów skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszelkie pytania.

Kliknij aby zapoznać się z przykładami realizacji

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.