Integracje oprogramowania

Firma GS-Software specjalizuje się w integrowaniu oprogramowania wagowego z systemami nadrzędnymi.

Nasza firma specjalizuje się w integrowaniu oprogramowania wagowego z systemami klasy ERP. Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w łączeniu produkowanego przez nas oprogramowania oraz systemów ważenia z posiadanymi przez przedsiębiorstwa systemami ERP oraz finansowo księgowymi. Integracja oprogramowania pozwala na ściślejszą kontrolę ważeń oraz eliminuje zbędny obieg dokumentów pomiędzy systemem nadrzędnym a systemem wagowym.


Nasze oprogramowanie może zostać zintegrowane z dowolnym programem ERP. Na przestrzeni lat dokonaliśmy wielu udanych integracji. Jeśli na poniższej liście nie ma Twojego systemu skontaktuj się z nami a nasi specjaliści sprawdzą czy damy radę!

Oprogramowanie GSW Standard współpracuje z popularnymi na polskim rynku programami finansowo - księgowymi. Przeprowadzone integracje umożliwiają pobieranie do programu wagowego danych kontrahentów oraz produktów. Natomiast zwrotnie wysyłane są informacje o wykonaniu przyjęcia lub wydania magazynowego. Zakres integracji każdorazowo jest dostosowany do indywidualnych wymagań klientów.

Posiadając bogate doświadczenie w dziedzinie integracji oprogramowania nasi
specjaliści chętnie pomagają w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Każda firma jest inna i wymaga indywidualnego podejścia dlatego chętnie dostosowujemy nasz program tak aby stał się maksymalnie użyteczny dla Państwa firmy.
W przedsiębiorstwa posiadających wiele oddziałów niejednokrotnie pojawia się problemem posiadania oprogramowania do wag pochodzącego od różnych producentów.

Nasza firma specjalizuje się w ujednolicaniu oprogramowania w firmach posiadających wiele oddziałów. Wśród naszych klientów znajdują się bardzo duże przedsiębiorstwa, dla których przeprowadziliśmy proces ujednolicania oprogramowania wagowego (min. PBDiM, GASPOL, BarterGAZ, STENA Recycling, MotaEngil i inne).W przedsiębiorstwach, które posiadają wagę ale nie posiadają jeszcze oprogramowania pomagamy w projektowaniu i wdrażaniu kompletnych systemów ważenia pojazdów. Wśród naszych klientów znajdują cię przedsiębiorstwa z rożnych branż przemysłu.System ważenia odpadów produkcyjnych

WIĘCEJ

System ważenia z funkcją załadunku gazu do autocystern

WIĘCEJ

Zintegrowany system ważenia kruszywa

WIĘCEJ

Zintegrowany system załadunku cementu

WIĘCEJ

System ważenia kontenerów morskich

WIĘCEJ
Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.