Komponenty

Jesteśmy producentem wysokiej jakości podzespołów dostosowanych do pracy w przemyśle

Wyświetlacze LDX

Przemysłowe wyświetlacze diodowe

Wyświetlacze serii LDX przeznaczone są do pracy w systemach automatyki przemysłowej. Mocna i szczelna konstrukcja mechaniczna umożliwia wykorzystanie wyświetlacza do pracy w trudnych warunkach (np. przy dużym zapyleniu). W pakiecie z wyświetlaczem dostarczane jest oprogramowanie narzędziowe LDX Programmer do zarządzania pamięcią urządzenia oraz do tworzenia dodatkowych alfabetów i grafik.

Konwerter UCX

Przemysłowe konwertery USB RS-232 / RS-485 z optoizolacją 1kV

Konwertery serii UCX obsługują komunikację w standardzie RS232 (linie Rx,Tx, GND) oraz RS485 2W. Do poprawnej pracy w danym standardzie wystarczy jedynie odpowiednio podłączyć przewody do złącza śrubowego lub złącza D-Sub.

RSD

Uniwersalny rejestrator danych

RSD to nowoczesne i proste urządzenie elektroniczne służące do rejestracji dowolnych danych pochodzących z portu szeregowego RS 232. Poprawny zapis ramki w pamięci urządzenia sygnalizowany jest poprzez zaświecenie diody lub wysterowanie przekaźnika na czas określony w konfiguracji.

Zapisane dane można zgrać na klucz USB i wyniki wyświetlić w oprogramowaniu narzędziowym, dołączonym w pakiecie razem z rejestratorem

Czytnik kart RFID

Biurkowy czytnik kart RFID

Biurkowy czytnik kart RFID firmy GS Software służy do odczytu kodów transponderów UNIQUE. Komunikacja czytnika z komputerem jak i jego zasilanie odbywa się poprzez port USB.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.