Systemy ważenia

Jesteśmy producentem elementów wykorzystywanych do tworzenia systemów zautomatyzowanego ważenia

Terminale samoobsługowe

Terminale samoobsługowe dla kierowców STX 4000 i StX 5000

W naszej ofercie znajdują się samoobsługowe terminale dla kierowców, mogą one zostać wykorzystane do budowy systemów zautomatyzowanego ważenia. Każdy z terminali posiada m.in. masywną obudowę, czytelny wyświetlacz, czytnik RFID oraz klawiaturę alfanumeryczną. Produkowane przez nas terminale mogą zostać dostosowane pod potrzeby każdego przedsiębiorstwa, aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę wybranego produktu.

Czytniki RFID

Czytniki rfid do systemów ważenia pojazdów STX 1000 i STX 2000

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje czytników RFID, które mogą zostać wykorzystane do budowy prostych systemów ważenia pojazdów. Czytnik STX 1000 umożliwia odczyt karty RFID, wykonanie ważenia jest sygnalizowane zaświeceniem się napisu "OK" widniejącego na czytniku. Natomiast czytnik STX 2000 został wyposażony w wyświetlacz oraz klawiaturę numeryczną umożliwia on wykonanie ważenia za pomocą karty RFID albo nadanego numeru PIN. Więcej szczegółów dotyczących naszych czytników znajdziesz na stronie wybranego produktu.


Systemy na piloty

Systemy ważenia z obsługą pilotów

W naszej ofercie znajdują się również kompletne systemy ważenia pojazdów, jednym z takich systemów jest system ważenia z obsługą pilotów. Proces ważenia jest inicjowany poprzez naciśniecie przez kierowcę przycisku znajdującego się na posiadanym przez niego pilocie. System na podstawie numeru pilota rozpoznaje dane pojazdu oraz produktu, następnie przypisuje wykonane ważenie do właściwego kontrahenta. System ważenia z obsługą pilotów może zostać rozszerzony o obsługę wyświetlaczy LED więcej informacji na ten temat znajduje się na podstronie niniejszego systemu.


Systemy barcode

Systemy ważenia z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych

W naszej ofercie znajdą Państwo także systemy ważenia wykorzystujące czytniki kodów kreskowych. System zbudowany jest z dwóch samoobsługowych terminali. Pierwszy z nich został wyposażony w przemysłową drukarkę kodów kreskowych z którego kierowca po wjeździe na wagę pobiera kod. Drugi terminal posiada zabudowany czytnik kodów kreskowych dzięki któremu pobrany przez kierowcę kod kreskowy może zostać odczytany a wykonywane ważenie zostać zakończone. Więcej szczegółów o systemie ważenia z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych znajduje się na podstronie niniejszego systemu.


Systemy ANPR

Systemy Ważenia z rozpoznawaniem numerów tablic rejestracyjnych

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne systemy ważenia, jednym z takich systemów jest system ważenia z automatycznym rozpoznawaniem numerów tablic rejestracyjnych ważonych pojazdów. System ten wykorzystuje specjalistyczne kamery służące do odczytu numerów rejestracyjnych pojazdów oraz profesjonalne oprogramowanie wyposażone w mocny matematycznie silnik rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych. Więcej szczegółów znajduje się na podstronie o systemach ANPR.

Systemy RFID

Systemy ważenia z wykorzystaniem tagów rfid dalekiego zasięgu

Kolejnym z systemów znajdujących się w naszej ofercie jest system ważenia wykorzystujący tagi RFID dalekiego zasięgu. W systemie tym tagi RFID są montowane na pojazdach np. na kontenerach. W takim tagu mogą zostać zapisane informacje o kontenerze takie jak: masa kontenera, dane właściciela etc. W momencie wjazdu pojazdu na wagę informację zawarte w tagu są odczytywane przez system i automatycznie wysyłane do programu wagowego. Więcej informacji o specyfice działanie niniejszego systemu znajdziesz na podstronie.

Systemy rozpoznawania numerów kontenerów

Systemy ważenia z funkcją rozpoznawania numeróW kontenerów morskich

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne systemy ważenia z funkcją rozpoznawania numerów kontenerów morskich. Systemy charakteryzują się wysoką skutecznością rozpoznania oraz wsparciem konwencji SOLAS. Więcej szczegółów znajduje się na podstronie dedykowanej temu systemowi.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.