Systemy zautomatyzowanego ważenia

Jesteśmy producentem różnorodnych systemów zautomatyzowanego ważenia wykorzystywanych w procesach ważenia pojazdów

System AT 07

System ważenia pojazdów w oparciu o terminal samoobsługowy

System AT 07 umożliwia wykonywanie ważeń w oparciu o terminal samoobsługowy. W zależności od wersji systemu kierowca wykonuje ważenia za pomocą karty RFID, unikalnego numeru lub wprowadza wszystkie informacje na klawiaturze terminala.

System AT 07 świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach o średnim natężeniu ruchu na wagach.

System AT 06

System ważenia pojazdów w oparciu o czytniki kart

W systemie AT 06 identyfikacja kierowcy następuje za pomocą kart zbliżeniowych. Kierowca przykłada kartę do czytnika, po poprawnym dokonaniu pomiaru na czytniku zapala się zielona lampka informująca o poprawności wykonania ważenia. System AT 06 przeznaczony jest głównie dla przedsiębiorstw, gdzie natężenie ruchu na wadze jest bardzo duże.

System AT 05

System ważenia pojazdów z obsługa pilotów

W systemie AT 05 proces ważenia rozpoczynany jest przez kierowcę poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie. Do pilota przypisane są dane konkretnego kontrahenta i produktu. System AT 05 świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach, które posiadają większość własnych kierowców (np. gospodarstwa rolne).

System AT 04

System ważenia pojazdów w oparciu o wyświetlacze i rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych

W systemie AT 04 sterowanie ruchem na wadze odbywa się przy pomocy sygnalizatorów. W momencie wykonania pomiaru masy wykonywana jest seria zdjęć oraz następuje odczytanie numeru tablicy rejestracyjnej pojazdu. System AT 04 znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu na wagach.

System AT 03

System ważenia pojazdów z obsługą szlabanów,rozpoznawaniem numerów tablic rejestracyjnych i wydrukiem potwierdzenia ważenia

W systemie AT 03 sterowanie ruchem na wadze odbywa się za pomocą szlabanów. Po wjechaniu pojazdu na wagę następuje automatyczny proces rozpoznania numeru tablicy rejestracyjnej. System AT 03 znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach o średnim i dużym natężeniu ruchu na wagach.

System AT 02

System ważenia pojazdów w oparciu o czytniki kart i wyświetlacze ledowe

W systemie AT 02 kierowca rozpoczyna ważenie zbliżając kartę do czytnika, następnie na wyświetlaczu pojawiają się komendy informujące jakie kolejno czynności ma wykonać (np. WJEDŹ NA WAGĘ). System AT 02 przeznaczony jest głównie dla przedsiębiorstw, gdzie natężenie ruchu na wadze jest bardzo duże.

System AT 01

System ważenia pojazdów w oparciu o terminal samoobsługowy

System AT 01 do identyfikacji kontrahenta wykorzystuje dane zapisane na kartach RFID. Po zbliżeniu karty do terminala wyświetlają się wszystkie dane kontrahenta przypisane do danej karty. Kierowca ma możliwość wyboru typu ważenia i produktu. System AT 01 świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach o średnim natężeniu ruchu na wagach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.