Terminal samoobsługowy dla kierowców

Terminale samoobsługowe dla kierowców dedykowane do systemów ważenia pojazdów


STX 5000

samoobsługowy TERMINAL
dla kierowców

Samoobsługowy terminal STX 5000 wyposażony jest w czytelny wyświetlacz TFT o bardzo dużej jasności umożliwiający pracę nawet w ostrym słońcu. Klawiatura alfanumeryczna montowana na terminalu posiada duże przyciski ułatwiające wpisywanie tekstu przez użytkownika. Terminal STX 5000 może zostać wyposażony w przemysłową drukarkę kwitów wagowych oraz interkom do kontaktów z obsługą wagi (dźwięk jakości HD).

STX 5000T

Samobsługowy terminal z ekranem dotykowym

Samoobsługowy terminal STX 5000T wyposażony jest przemysłowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Terminal STX 5000T może zostać wyposażony w przemysłową drukarkę kwitów wagowych oraz przemysłowy czytnik kodów qr lub kodów kreskowych. Terminal posiada obudowę ze stali nierdzewnej szczotkowanej.


STX 4000

samoobsługowy TERMINAL
dla kierowców

Samoobsługowy Terminal STX 4000 jest wyposażony w wyświetlacz LCD, czytnik kart RFID oraz klawiaturę alfanumeryczną. W daszku osłaniającym klawiaturę montowane jest oświetlanie LED do pracy w nocy. Terminal STX 4000 posiada możliwość wydruku kwitów wagowych oraz sterowania urządzeniami zewnętrznymi (sygnalizatory, szlabany, itp.).

STX 5000C

Terminal mobilny

Mobilny terminal STX 5000C wyposażony jest w czytelny wyświetlacz TFT o bardzo dużej jasności umożliwiający pracę nawet w ostrym słońcu. Klawiatura numeryczna montowana na terminalu posiada duże przyciski ułatwiające obsługę użytkownikowi. Terminal STX 5000C może zostać zamontowany na wózkach widłowych i ładowarkach.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.