5 powodów, dla których warto wybrać nasze produkty

5 powodów dla których warto wybrać produkty naszej firmy

ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ W NEGOCJACJACH HANDLOWYCH

Sama waga często przestaje być głównym produktem decydującym o wyborze dostawcy, często na wybór dostawcy ma wpływ również dostarczany system ważenia lub oprogramowanie. Współpracując z GS-Software zyskają Państwo pewnego partnera w biznesie - a nasze rozwiązania dostarczą argumentów, które umożliwią zdobycie przewagi nad konkurencją na etapie negocjacji handlowych.

W przypadku wag samochodowych i kolejowych oprogramowanie stanowi ułamek kosztów całej inwestycji - niejednokrotnie klient końcowy nie wie jaki program zostanie dostarczony wraz z wagą. Na etapie inwestycji kwestia oprogramowania często jest pomijana - później okazuje się, że jest to bardzo ważny element, a dostarczony produkt nie spełnia wymagań.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA

Nasi programiści posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do obsługi procesów ważenia. Oprogramowanie wagowe musi niezawodnie działać w warunkach przemysłowych oraz być maksymalnie proste w obsłudze. Doświadczenie daje nam pewność, że produkt będzie stabilnie działał przez cały okres użytkowania.

Prostota obsługi programu staje się niezwykle istotna szczególnie w firmach gdzie do wjazdu na wagę czeka kolejka pojazdów przez 24 godziny na dobę.

ŚWIETNIE ZNAMY BRANŻĘ WAGOWĄ ALE NIE PRODUKUJEMY ANI NIE SPRZEDAJEMY WAG

Ważenie jak każda dziedzina rządzi się własnymi prawami - my już je znamy, dlatego nasze produkty mają przewagę nad oprogramowaniem tworzonym w firmach konkurencyjnych nie związanych na co dzień z branżą wagową.

Firma GS-Software nie sprzedaje ani nie produkuje wag - zajmujemy się tylko i wyłącznie tworzeniem oprogramowania i systemów automatyki, w których kluczowym elementem jest pomiar masy. W związku z tym że skupiamy się wyłącznie na kwestii dostarczenia wysokiej klasy oprogramowania współpracujemy z wieloma firmami z branży wagowej w Polsce i na świecie, które chcą wraz ze swoimi wagami dostarczać niezawodne oprogramowanie.

ZAPEWNIAMY PEŁNE WSPARCIE

W cenie produktu zawarte jest nasze pełne wsparcie techniczne udzielane na etapie instalacji, uruchomienia i późniejszego użytkowania systemu. Zapewniamy pełną pomoc dla integratorów jak i klientów końcowych.

DOSTOSUJEMY PRODUKT DO TWOICH WYMAGAŃ

Każda firma jest inna, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze produkty nie zawsze w 100% odpowiadają oczekiwaniom klientów. Jeżeli tak się zdarzy, to chętnie zmodyfikujemy system lub program tak, aby stał się dla Państwa maksymalnie użyteczny.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Adres e-mail zostal pomyślnie dodany do newslettera.
Adres e-mail został pomyślnie wypisany z newslettera.
Operacja zakończona niepowodzeniem.